PJ-Metalli OY

Sukkatehtaankatu 22, 95420 Tornio
email: info@pj-metalli.com

Tarjouslaskenta teräsrakenteet ja kunnossapito

Harri Mujunen
Toimitusjohtaja
+358 (0) 45 1308 992
harri.mujunen@pj-metalli.com

Tarjouslaskenta / putkistot

Jarmo Lappalainen
Projekti-insinööri, IWE
+358 (0) 40 139 4696
jarmo.lappalainen@pj-metalli.com

Konepaja

Kimmo Latvala
Esivalmistuksen työnjohtaja
+358 (0) 40 564 5885
kimmo.latvala@pj-metalli.com

Asennustyönjohto ja kunnossapito

Mika Hohtari
Työnjohtaja
+358 (0) 40 687 3667
mika.hohtari@pj-metalli.com

Projektiassistentti

Minna Smeds
+358 (0) 40 961 2096
minna.smeds@pj-metalli.com

Varastovastaava

Risto Hautalahti
+358 (0) 400 166 462
risto.hautalahti@pj-metalli.com

Suunnittelusta tuotantoon ja asennukseen

Suunnittelu

Suunnitteluprosessin aikana asiakas otetaan mukaan. Palaute on  onnistumisen kannalta tärkeää.

TUOTANTO

Onnistuneen prosessin tuloksena syntyy laadukas asiakkaan toivomusten mukaisesti suunniteltu ja valmistettu metallituote.

ASENNUS

PJ-Metallilla on laaja kokemus vaativista teräsrakenteiden ja painelaitteiden asentamisesta Pohjois-Suomen ja –Ruotsin suurteollisuudessa.