Anbudsräkning stålkonstruktioner och underhåll

Harri Mujunen
Toimitusjohtaja
+358 (0) 45 1308 992
harri.mujunen@pj-metalli.com

Anbudsräkning/rörledningar

Jarmo Lappalainen
Projekti-insinööri, IWE
+358 (0) 40 139 4696
jarmo.lappalainen@pj-metalli.com

Verkstad

Kimmo Latvala
Esivalmistuksen työnjohtaja
+358 (0) 40 124 4657
kimmo.latvala@pj-metalli.com

Monteringsledning och underhåll

Mika Hohtari
Työnjohtaja
+358 (0) 40 687 3667
mika.hohtari@pj-metalli.com

Projektassistent

Minna Smeds
+358 (0) 40 961 2096
minna.smeds@pj-metalli.com

Lageransvarig

Risto Hautalahti
+358 (0) 400 166 462
risto.hautalahti@pj-metalli.com

Kontakt oss




    Från konstruktion till produktion och montering

    KONSTRUKTION

    Under konstruktionsprocessen är kunden med. Respons är viktig för att lyckas.

    PRODUKTION

    En framgångsrik process resulterar i en högklassig metallprodukt som är konstruerad och tillverkad enligt kundens önskemål.

    MONTERING

    PJ-Metalli har en lång erfarenhet av krävande montering av stålkonstruktioner och tryckbärande anordningar i storindustrin i norra Finland och Sverige.